Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Geliniai Lakai NAIL-EON UV Nagų Lakas SHINEY
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nagų lakas ir gelio lako su savaitės trukmės aukšto blizgesio pigūs internetu pirkti įbrėžimams atsparus UV nagų dangos kaip UV. Video ir nagų dizaino samouczków žingsnis po žingsnio prašymų tvarkymo UV lako fiziniams nagai padaryti jį sau čia internetinė parduotuvė pamatyti ir sužinoti. Tai taip paprasta, kaip nagų lakas ir labai tvirtos, kaip UV/LED naują būdą sukurti Nagai šiuolaikinės geliai. Instrukcijos ir nagų filmus su žingsnis po žingsnio paaiškinimai į markę ji sau su daug nuotraukų ir paveikslėlių čia dabar patirti. Gelis lakai formą tvirtos sluoksnių dažų dirbtinė ar natūrali nagai, gali būti lengvai nutempti juostelės poveikis. NAIL-EON UV nagų lakas SHINEY gali būti naudojamas kaip solo - nagų lako, arba kartu su su faktų ir užtikrina nuolat prižiūrimos ir gerai apsaugotas nagai. Gaminti tvirtos dažų plėvelė ant nagų, natūralių nagų turi būti Matt ir gydomi gruntas. Bazė kailis naudojamas rišiklis. Prakaitavimas sluoksnis lieka skiriasi nuo įprastinių modelį padėtis - ant nagų-, dėl vis dar drėgnas gruntas gelis lakas taikomas ir išgydyti UV lempos arba LED lempos pirmojo sluoksnio NAIL-EON. Ji baigiama Glaisto, kuris užtikrina tinkamą blizgesio apdaila. Ploni sluoksniai yra svarbi šios rūšies nagų dailės. Taip užtikrinama, kad sluoksnis yra visiškai išgydyti. NAIL-EON UV nagų lakas SHINEY yra LED geliai su tais pačiais požymiais kaip UV nagų lako, UV nagų lakas, nagų lakas, juostelės - ir Pleiskanoja dažai turi ir grūdinimas prietaisai ir LED vos 30-60 sekundžių CCFL lempos arba 120 sekundžių, UV šviesos konservavimo įrenginius. Geliniai Lakai NAIL-EON UV Nagų Lakas SHINEY.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
instrukcijos
+

1-as žingsnis:Atsmaukti odeles su mūsų UV (Str Nr. V4079) ir jie juodinti su mūsų buferio (balta Str Nr. 4326) žemėlapį. Tilptų, mes rekomenduojame savo nagus su gruntas gydyti (15ml Str Nr. 1303).

2-as žingsnis:Taikant bazė kailis straipsnis Nr. 1054 nago kaip nagų lakas ir tegul jis sukietėja šviestuvų. Prašome Neišimkite prakaito sluoksnis.

Žingsnis 3:Tapyba su norima Spalva ir sukietėja juos lempos 2 x. Dabar jūs turite galimybę papuošti nagus su nagų dailės. Tam jūs turite su mūsų valiklis šalinti (100 ml dalis Nr. 4005) prakaitavimas sluoksnis. Jei pageidaujate bet nagų dailės, prašome ne pašalinti sluoksnis prakaito.

4 žingsnis: Plombuoti, taikyti mūsų viršų kailio prekės Nr. 1054 ir tegul jis sukietėja šviesos šaltinio. Galiausiai, pašalinti prakaito sluoksnis su mūsų siurblys.  Daugiau blizgesio ir nagų odos priežiūrai rekomenduojame mūsų nded nagų nafta (naftos, įvairių kvapų straipsnis Nr. V4040).Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.1
Apžvalga
5
128
4
105
3
17
2
5
1
7

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis