Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo priedai
Nagų Nipper Juoda
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Darbo nagų meno dažnai yra būtina sąlyga profesionaliai atrodančius ir puikus nagų dizainas. Nagų Nipper Juoda yra idealiai tinka registravimą, Nailart lipdukas bet kokios rūšies. Elegantiškas plieno žnyplės gali būti dezinfekuojami ir leidžia higienos darbo.
Nagų Nipper Juoda yra jos ergonomiškai lenkta forma labai gerai, pagamintas iš nerūdijančio plieno, šis aksesuaras gali galima lengvai išvalyti ir taip pat gali būti dezinfekuojami. Priemonės nagų salonas turėtų būti ne tik praktiška ir veiksminga, bet taip pat atrodo. Dizainas kaip taip pat spalva, žnyplės, kad jam ir papuošalą ant lentynos arba savininko vietoje nagų salonai. Svarbiausia šių pincetai yra labai plona Patarimas. Taigi, geriausias nagų meno dekoracijos gali būti registruojami be taikyti žalos. Gerai, prietaisas tinka spręsti bauda lipdukas iš pagrindo popieriaus arba pašalinti vandens mirkyti tatuiruotės. Tuo pačiu metu, Patarimas leidžia tiksliai vieta ant nago plokštelės.


Matmenys
+
0.004 Metras (m)
0.124 Metras (m)
0.01 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis