Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas
Akrilo spalvos milteliai specialios ilgai patvarus ir blizga nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Naudojant naujoviškus Gan stotelių ir paryškinimo, kuris neleidžia nded Akrilo spalvos milteliai, kad natūralių nagų ir nagų dailės yra vizualiai nepageidaujamų pagelsta ir spalvos. Yra neribotas apribojimù dìl ši aukštos kokybės milteliai daugiau kūrybiškumo. Kai kurie nagų dizaineriai maišyti spalvas tarpusavyje, kad tai Optinis efektas gali būti pasiektas. Šis produktas yra gana paprasta. Jis yra naudojamas kaip bet kuris kitas akrilo milteliai. Prieš dengiant, produktas turi būti maišomas su akrilo skysčiai. Sumaišius žemės turi sukamaisiais judesiais ant piršto nagų Patarimas greitai taikomi ir paskirstyti ant nagų. Aukščiausias taškas turi būti taikomas kreivė C, kur yra perėjimas nuo galo iki natūralaus nago. Mūsų Akrilo spalvos milteliai yra ne tik daugiau nei 30 madingų spalvų ir variantų, bet taip pat įvairių dydžių su 5 g, 30 g arba 500 g, kad kiekviename prašyme gali būti įvykdyti. Ačiū už geriausias kainas galite pasinaudoti šios studijų kokybės Jei užsisakote šį produktą iš mūsų. nded Akrilo spalvos milteliai yra šių spalvų: Grynos juodos, blizgučiai aukso, grynas ruda, gryna žalia, balta, grynas geltona, grynas raudonumo, mėlyna, grynas oranžinė, oranžinė, papajos, Pasifloros, rožinis lūpdažis, blizgučiai rausvai violetinės spalvos blizgučiai pilka, raudona geltonos citrinos, žaliosios kriaušių, vynuogių, arbūzas, blizgučiai, blizgučiai sidabro, juoda blizgučiai, blizgučiai blizgučiai, balta, Klevas, blizgučiai tamsiai rudos spalvos, blizgučiai elektros mėlyna, blizgučiai fuksija, blizgučiai varioBlizgučiai Russett, plytų blizgučiai, blizgučiai geltona, žalia, blizgučiai Orange, pastelinės rožinės spalvos, pastelė persikų, pastelinės geltonos, pastelinės žalios, pastelinės mėlyna, mango, rožinė, Neoninė geltona, Neoninė rausva, neon Orange, neon green, neon blue, spalvotų, sidabro mirguliavimas, vario mirguliavimas, rožinė mirguliavimas, raudonos mirguliavimas, mirguliavimas žalsvai mėlyna, žalia mirguliavimas, aukso blizgučiai mirguliavimas, raudona Shimmer.

Antspaudas
+
instrukcijos
+

1 veiksmas: įpilkite akrilo skystį į stiklinį indą („Dappen“ stiklinaitę).

2 veiksmas: tada paimkite akrilo teptuką ir panardinkite jį į akrilo skystį.

3 veiksmas: teptuką panardinkite į akrilo skystį. Kai teptukas visiškai sudrėks, patepliokite jį po pasirinktos spalvos akrilo miltelius.

4 veiksmas: iš miltelių susidariusį kamuoliuką uždėkite ant savo nago viršūnėlės ir suformuokite „French“ (prancūzišką) viršūnėlę.

5 veiksmas: užbaigus formuoti viršūnėlę, lakavimo procedūrą galite tęsti toliau.


Patarimas: puikiai „Smileline“ linijai yra sukurtas šablonas – „Edge Trimmer“.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.6614
Apžvalga
5
179
4
61
3
9
2
2
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis