Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas
Vylet Nails  akrilo spalvos milteliai

Informacija
+

Padaryti spalvingas akrilo modelis sluoksnių su Vylet-nails Akrilo spalvos milteliai. Pastelė, blizgučiai, blizgučiai, grynas, neonas ir skaidrios yra rasti viską savo kūrybinio modeliavimo akrilo. Šis akrilo milteliai yra pagaminti pažangiausius mokslinius tyrimus ir pasiūlė mūsų internetinė parduotuvė aukščiausios kokybės. Spalvoto akrilo milteliai yra įrengta Gan-sustojimo ir optinių baliklių. Gan-stop sumažina blukimas spalvų pvz UV švitinimo (soliariumas, etc.). Šis produktas, nesvarbu, kokios spalvos norite, yra paprasta naudoti ir pasižymi ilgaamžiškumu. Kada akrilo sistema yra milteliai su akrilo skysčiai (taip pat su mumis galima) sumaišyti ir taikyti. Užtikrinti suderinamumą mišinyje-skystas produktas turi daugiau kietėjimo laikas. Imtis su skysčių drėgnu šepečiu Piłeczka nuo Vylet-nails akrilo milteliai su rotacijos judesio. Iš karto įdėti kamuolį ant nago galiuko ir paspauskite "ant" atidžiai Butas į abi puses. Skirtumai turėtų būti šiuo plonas ir aukščiausias taškas turėtų būti tada perėjimas tarp galiukų ir natūralių nagų (kreivė C). Skulptorių nagai yra tokie stabilūs. Tikimės kad Vylet-nails akrilo milteliai 30 g talpos. Daug atspalvių spalvos viršų kainomis - jūs būsite nustebinti!

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.6429

Apžvalga

5
9
4
5
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis