Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo Skysčiai
Skystas didelės atsakomybės – į Vylet-Nails akrilo skysčiai

Informacija
+

Jei jūs radote nužudė modelio vietą technika su akrilo, tada jums reikia geros skystas Segtuvas dėl savo akrilo milteliai. Tai pasakytina tiek aiškiai poslinkis su blizgučiai ar spalvos milteliai. Vylet-nails akrilo skystis yra profesionalus produktas pasaulinio lygio. Jis išgyvena kruopščiais tyrinėjimais ir dabar ypač siϋlomas uώ jus. Iš anksto, jis paminėjo, kad ji nėra lengva dirbti su oro-grūdinimas skysčių. Turėtų jums vis dar ne serijos būti susipažinę su mūsų akrilo produktai iš VÝLET-Vinys, tada tai, kad taip pat yra nustatyti su yra mūsų parduotuvė mokymo DVD akrilo modelis technologija. Ten pamatysite žingsnis po žingsnio teisę taikyti. Jūs galite tada lengvai pataisyti, tinkamus produktus. Kitu atveju perdirbimas akrilo skystis veikia, kaip ji naudojama. Papildomi įrankiai tokius kaip d patiekalas stiklo trinkelės modelis vietą teptuku galite gauti, ir taip pat su mumis. Patarimas nieko priklausomai nuo modelio situacijos prašome atgal į skysto buteliuke. Kad gali neigiamai atsiliepti vėliau sluoksniai nail art modelis. Akrilas, šiuo pro-liquid yra mėgstamiausia gražus, patvarus ir atsparus viršų nagai skysčių. Jūs gausite alsuoja 100 ml turinį su besisukančiu uždarymo plastikinį butelį. Įdėti ne iš minios ir naudoti aukštos kokybės produktus iš mūsų kompanijos.

Matmenys
+

0.041 Metras (m)
0.039 Metras (m)
0.103 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4

Apžvalga

5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis