Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo Skysčiai
Vylet Nails  akrilo gruntas

Informacija
+

Gerai prižiūrimi eksterjeras yra manicured rankas ir gražūs nagai. Svajonė ir gražūs nagai turi būti svajonė. Dėl kasdienio streso, nagai gali suplėšyti, sulaužyti, lustas ir yra labai negražus. Gali būti atitaisomas naudojant dirbtinius nagus čia labai gerai. Taip pat, dirbtiniai nagai gali būti naudojamas pereinamuoju laikotarpiu, kol savo nagus, norimo ilgio išaugo atgal. Akrilo modeliavimas, jums reikia akrilo skysčiai ir akrilo milteliai. Mūsų asortimentą rasite reikia medžiaga yra akrilo modelis vietoje. Pasiekti geresnį sukibimą ant natūralių nagų, mūsų VÝLET-nails akrilo, gruntas, prieinama iš 15 ml, idealiai. Rišiklis užtikrina saugią tinka. Ypač už problema nagai jis pasirodė. Natūralaus nago sukibimą ir modeliavimas yra garantuotas 100 %. Keltuvų (būrys) modelio prie galiausiai priklauso į praeitį. Tikri, kad mūsų rišiklis. Rezultatas bus įtikinti jus. Peržiūrėjus mūsų gruntas, jūs modelis jūsų nagai kaip įprasta. Galite naudoti sukibimą ir akrilo modeliavimas ir modeliavimas su UV gel. Jūs galite pasitikėti savo patirtimi kaip gamintojas. Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus.

Matmenys
+

0.032 Metras (m)
0.03 Metras (m)
0.075 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.6667

Apžvalga

5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis