Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo Skysčiai
NDED akrilo skystis

Informacija
+

Su akrilo modeliavimas reikalauja skystas akrilas. Mūsų NDED akrilo skystis naudojamas kartu su akrilo milteliai naudojami modeliavimo. Jis sukietėja, apie dvi minutes į orą. Todėl, be UV lempos reikalingas puikus akrilo modeliavimas. Jis puikiai suderina su visų nagų dizaino akrilo milteliai mūsų akrilo sistema, nagų studija kokybės. Skystis yra mažai kvapas. Yra gruntas žinioje, kuris užtikrina saugus tilptų tarp natūralaus nago ir akrilo problema nagai. Taigi, nagus keltuvų galiausiai priklauso anksčiau. Akrilo milteliai gali būti lengvai tvarkomi su matuojamuoju skysčiu. Panardinti tik skystis, o paskui į akrilo milteliai teptuku. Taigi, nedaug akrilo milteliai yra absorbuojamas su teptuku patarimas yra tolygiai paskirstytas ant nagų. Natūralūs nagai yra dažnai sunkiųjų stresas. Galite nutraukti arba mikroschema. Bet gražūs nagai turi būti svajonė. Yra galimybė modeliavimo, galbūt kartu su dirbtinius nagus. Jie gali augti, laiko, kol tik natūralius nagus su modeliavimo yra sustiprintas. Todėl norimo ilgio nagus pasiekė būti. su akrilo sistema gali gali atnešti puikus modeliavimo jūsų nagai. Mes siūlome aukščiausios kokybės mūsų produkcija ir patirties gamintojo.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

instrukcijos
+

1 veiksmas: „nded Acryl“ skystis tinka tiek pradžiamoksliams, tiek profesionalams.

2 veiksmas: kaip įprastai, skystį įpilkite į „Dappen“ stiklinaitę.

3 veiksmas: panardinkite teptuką į skystį, paskui į tam numatytus miltelius.

4 veiksmas: sumodeliuokite nagų dizainą ir apie 2 minutes palaukite, kol masė sukietės.Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5

Apžvalga

5
13
4
5
3
1
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis