Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo Skysčiai
NDED akrilo skystis pradedantiesiems

Informacija
+

Akrilo galima veikti natūraliai atrodančios nagai. Redagavimo yra ne beveik taip sunku, kaip dažnai manoma. Darbo su akrilo, yra tam tikrų akrilo skysčiai, kurių reikia į modelio vietą. NDED akrilo skystis pradedantiesiems sukietėja lėčiau ir taip net pradedantieji vinis su akrilo-pakankamai laiko. Skystį reikia laiko 3 minutes maždaug iki išgydyti, šiuo metu galima modeliuoti nagus ir ramybe. Akrilo nagų gydymas nėra UV lempa oro reiškia, kad jums reikia su akrilo modeliavimas. Nepatyrę nagų dizaineriai dare ne dažnai yra akrilo prikalti nes jis greitai sukietėja akrilo ir apsunkina procesas. Lėtas išgydyti skystis su šiomis problemomis praeityje. Svarbu, kad akrilo modeliavimas, ne per arti odelės ir kraštai yra darbo, nes su akrilo gali kitaip greitai liftai. Be to, kruopščiai valyti šepetėliu labai svarbu, pagal pavyzdį, nes tai kitaip nenaudojamos. Jau vengia akrilo modeliavimas ir išbandyti mūsų skysčio, kuris net pradedantiesiems gauti geri rezultatai. Jūs būsite nustebinti. Mes siūlome gamintojai daugelio metų patirtį ir aukščiausios kokybės.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

instrukcijos
+

1 veiksmas: akrilo skystį supilkite į stiklinį indą („Dappen“ stiklinaitę).

2 veiksmas: akrilo teptuką panardinkite į akrilo skystį.

3 veiksmas: suvilgytą akrilo teptuką padėkite į akrilo miltelius gulsčiai.

4 veiksmas: susidariusią kreminę masę uždėkite ant nago ir sumodeliuokite jį.


Patarimas: jei norite, kad teptukas būtų sausesnis, nubraukite jį šiek tiek per stiklinę.


Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5238

Apžvalga

5
16
4
3
3
0
2
1
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis