Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo milteliai
Vylet Nails Studio-Edition Precious Acryl Powder

Informacija
+

Ji gauna su VÝLET brangiųjų akrilo milteliai yra apie į Akrilo remiantis naujausiais milteliai, kurie per savo Varža išsiskiria. Tai labai, labai smulkūs milteliai, kad suteikia neįtikėtinai gerai ir gražus nagus. Milteliai yra kaip ir bet kiti akrilo milteliai taip pat galima įsigyti ir su mumis Akrilo skystis maišymo. Jau nedaug, mūsų gausus ir aukštos kokybės brangiųjų akrilo milteliai turtingas, su pakankamu kiekiu Masė liesti, gali būti naudojamas modelis nagus. Į Išmaišykite masę, reikia dar Acrylliquid be šio milteliai Specialus stiklas, kuris tinka akrilo ir specialus Akrilo teptukas. Jei nustatėte milteliai ir su Acrylliquid stiklo. Sumaišykite tai sukamaisiais judesiais šepetėliu. Ryšį mažas kamuolį, į stiklinę su teptuku pakraštyje Mišrus akrilo ir šis padėkite ant nago. Pavyzdį, kad Masė iš karto out, nes akrilas labai greitai sukietėja ore. Didžiausias Į modelio vietą turėtų būti C kreivėje, ten, kur natūralių nagų tašką, Dirbtinių nagų eina. Jeigu jums yra modeliuojama akrilo, redaguoti, kitos vinys, ta pačia tvarka. Ryšį, mes rekomenduojame, kad Taikant sandariklio produktas, kaip laku arba geliu, kurios su Nagai apsaugoti nuo dėmių, įbrėžimų ir kitų išorinės įtakos ir tampa patvaresni. Įtikinti save, ir pasinaudoti mūsų Gamintojo patirtis.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

instrukcijos
+

1 veiksmas: paruoškite nagą modeliavimui.

2 veiksmas: sudrėkinkite teptuką akrilo skysčiu ir panardinkite į pasirinktos spalvos miltelius.

3 veiksmas: prie teptuko viršūnėlės susidarys akrilo masė.

4 veiksmas: šią masę reikia uždėti ant nago, kad galėtumėte sumodeliuoti „French“ (prancūzišką) viršūnėlę.

5 veiksmas: norėdami modeliuoti toliau, įsitikinkite, ar nagas išdžiūvęs.


Patarimas: po kiekvieno veiksmo lukterėkite, kol akrilinio modeliavimo sluoksniai gerai išdžius.


Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
11
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis