Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo milteliai
Nightshine milteliai pastelė - milteliai-bauda nagų dailės nagų

Informacija
+

Nightshine milteliai pastelė yra idealiai tinka dekoravimo geliniai nagai. Smulkūs milteliai yra sumaišyti UV spalvos želė arba gali būti apibarstyti ant taikomųjų ir dar nesukietėjusį sluoksnį balinamojo gelio. Po sūdymo, kuris rodo smulkūs milteliai atskirų vertybinių popierių požymiais.
Taikant nagų milteliai, nagai paruošiamas kaip įprasta. Kaip įprasta ruošiamas meno - arba net natūralius nagus. Paviršiaus su buferiu atbukimas taikomas bazinis sluoksnis arba gruntas gelis, tai sukietėja po UV lempa, nurodytu laiku. Prakaitas išlieka ant nagų paviršiaus sluoksnis. Nightshine milteliai pastelė yra išmaišomos į Spalva gelis, tada mišinys kaip paprastai taikoma su šepetėliu ir grūdintas. Ant šlapio gelio milteliai gali būti apibarstyti atskirų modelių ant nagų. Tada sukietėja kaip įprasta. Viršutine danga kaip galutinis sandarinimo sukuria apdaila ir vinys, yra ilgalaikis ir valymo visam laikui.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.8571

Apžvalga

5
6
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis