Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo milteliai
Blizgučiai akrilo milteliai baltos spalvos idealiai tinka Akriliniai nagai modeliavimas

Informacija
+

Vinis, spinduliuoja elegancija ir ryškus, bet taip pat tinka kasdieniniam naudojimui, gali būti su baltos spalvos milteliais akrilo blizgučiai realizuoti. Kibirkščiuojantis nagų yra pakankamai sunkiai, kad tilptų biure drabužių taip pat ir išsiplečia visapusį poveikį kartu su švenčių arba ekstravagantiška apranga.

 

Kaip su kitų akrilo produktai taip pat yra kad sumaišyti blizgučiai akrilo milteliai skysčio ir palietė. Masė, tada greitai apdorojamas dirbtinio nago su puikus kreivė C. Gatavo nagų gauna patraukli blizgučiai, kuris yra ypač veiksminga dėl pakeitimų baltos spalvos ir integruotą žėručio. Kaip apdaila, lenkas ar galutinis viršutine danga gali užplombuoti akrilo nagų ir numatyti papildomų blizgesį.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis