Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo milteliai
Akrilo pigmento miltelių sidabro blizgučiai siūlų, elegantiškas akrilo nagai

Informacija
+

Kai nagai tampa Blizgučiai sriegis meno kūrinius ir papuošalai ant kūno. Integruota žėručio juosta per akrilo milteliai išsaugoti papildomo veiksmo, produktas perdirbamas kaip ir akrilo modelis puikus dirbtinio nago.

Akrilo pigmento miltelius su siūlų, blizgučiai, sidabras yra sumaišyti su akrilo skysčiai ir į nedidelį rutulį. Su atitikimo akrilo teptukas greitai pritaikyta medžiaga ir natūralius nagus, C-kreivės formos. Galutinis produktas yra Kibirkščiuojantis vinis, kuris yra ryškus ir sparkly ir glittery pritraukia dėmesį per akrilo su sidabro apdaila sluoksnius. Tai beveik netgi daugiau taikoma į rankas, bet kojoms, per blizgučiai juostelės, kad akrilo nagų gražus ir patrauklus atrodo nei bet kada. Taip ilgai akrilo nagų ir blizgesiu apsaugo jo blyksnis, atitikimo viršutine danga hermetiku rekomenduojama.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis