Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo milteliai
Akrilo pigmento milteliai baltos spalvos blizgučiai sriegis už didelį akrilo

Informacija
+

Jei jis turėtų Sparkle nepastebimai, kad akrilo yra pigmentas milteliai Blizgučiai sriegis balta teisingas pasirinkimas. Yra išskirtinis virpantis dar ne perdėti, veikiantys atkreipia dėmesį į akių vilionė. Šis nagų dailės yra vienodai tinkamos kaip vakare arba vestuvių dieną dieną.

Akrilo pigmento miltelius su blizgučiai juostelės ant vieno užtikrina puikiai raižyti meno nagų akrilo ir kitos specialios nagų dailės. Produktas, kaip kiti akrilo taikomos spalvos milteliai. Milteliai yra sumaišyti su akrilo skysčiai ir litų į rutulį. Tai greitai pasiskirsto nago ir užtikrina labai svarbūs dirbtinė nagų kreivė C. Akrilo sluoksnis yra blizgučiai juostelės baltas su įmontuotais. Poveikis: vienodai Kibirkščiuojantis ir putojantis nagų įvaizdį, kad tiesiog iš vis dėlto stebina iš šmėžavimas balta spalva ir ar viltis.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis