Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Akrilas / Akrilo milteliai
NDED akrilo milteliai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

NDED akrilo milteliai su "Cavaliers" apsauga leidžia modeliuoti savo nagus be grūdinimas pagal specialų UV šviesos sūdymo vieneto. Tai padaryti, įsigeria tinkamas teptuku į akrilo skystis ir mažas kamuolį aplink teptuku aplink sukamaisiais judesiais. Iškart po to, jums sutelkti formos karoliukai ant nago. Kamuolys turi būti paskirstytos greitai ir tolygiai, nes tai yra nagų dizaino metodas net džiovinimo. Taip pat padaryti tikrai kad karoliukai turi būti perdirbti šlapias, ir kad yra aukščiausias taškas C kreivės tarp meno ir nagų perėjimą. Paprastai iki penkių karoliukai pakanka vinis. Galite pasirinkti šį aukštos kokybės akrilo tarp trijų skirtingų spalvų. Nesvarbu, ar pasirinksite aišku, Rosé arba balta - kaip jūsų nagai turėtų atrodyti kaip. Nedvejokite ir Apsispręskite dabar. Pas mus rasite nagų dizaino akrilo milteliai mikro prabanga su Gan - sustabdyti ir šviečiančių, visi kiti aukštos kokybės produktų ir prekių, kurios jums reikia su akrilo. Mes gamintojas nagų dizainas išskirtinis atradimas, pateikti nagų dizainas siūlo geras kainos kokybės santykį su geriausios kokybės. Išbandykite mus ir įvertina produktą tiesiai iš mūsų internetinėje parduotuvėje.

Antspaudas
+
instrukcijos
+

1 veiksmas: paimkite akrilo skystį ir įpilkite į stiklinį indą („Dappen“ stiklinaitę).

2 veiksmas: tada į akrilo skystį panardinkite akrilo teptuką.

3 veiksmas: akrilo teptuką padėkite gulsčiai į akrilo miltelius ir palaukite, kol ant teptuko smaigalio susidarys tepimui tinkamas kamuoliukas.

4 veiksmas: tada susidariusį kamuoliuką teptuku padėkite ant nago ir jį sumodeliuokite.

5 veiksmas: užbaigus modeliavimo procedūrą, palaukite, kol nagas visiškai išdžius.

6 veiksmas: nušlifuokite nagą suteikdami jam tinkamą formą.

7 veiksmas: siekdami išgauti tinkamą blizgesį, paimkite poliravimo blokelį ir nupoliruokite nagą iki veidrodinio blizgesio.


Patarimas: kad nagas gražiai blizgėtų, galite paimti kosmetinę vatos pagalvėlę, sudrėkinti ją nagų aliejumi ir nagą nupoliruoti.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.9
Apžvalga
5
88
4
23
3
2
2
2
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis